UA-EXPORT.EU servizio di outsourcing

Servizio completo sulla pianificazione, organizzazione e conduzione di operazioni di import-export riguardanti l'Ucraina

Декілька слів про нас

Ми міжнародна команда досвідчених спеціалістів. Ми знаємо та бачимо проблеми експорту в Україні, та вміємо їх вирішувати.


Ми ведемо різні проекти, працюємо лише з українськими виробниками та експортерами, а також надаємо послуги іноземцям по аналізу та входу на ринок України. Ми маємо представників в різних країнах Європи, Канаді, США. Маємо досвід виводу на нові ринки українського продукту, участі в міжнародних та місцевих профільних виставках, входу в міжнародні торгівельні мережі, роботи з Amazon. Володіємо різними технологічними інструментами виходу на нові ринки. Наша команда складається з менеджерів з продажу, аналітиків, маркетологів, логістів, торгівельних агентів, митних брокерів. Ми молоді та професійні спеціалісти, ми йдемо в одну ногу з часом. Вікористовуємо сучасні технологічні інструменти.  ЯК ВИГЛЯДАЄ СПІВПРАЦЯ З НАМИ:

filter_1

Від Вас - детальна інформація по продукту, планам та кінцевим цілям,  ми визначаємо можливість реалізації ваших ідей та планів виходячи з нашого досвіду та можливостей. Якщо Вас і нас все влаштовує ми пропонуємо Вам певний пакет послуг плюс додаткові послуги.

Підписуємо контракт, термін контракту не може бути менше ніж два місяці, ми рекомендуємо розпочати з трьох місяців.

filter_2

Після внесення оплати — процес починається.  

Ми вивчаємо Ваш продукт, характеристики, прайси, конкурентні особливості  

Можливі наші візити до Вас на виробництво та навчання на місці.

filter_3

Ми збираємо з відкритих та закритих джерел базу потенційних клієнтів, розміщуємо інформацію про Ваш продукт на безкоштовних ресурсах (платних по взаємній згоді та оплаті), телефонуємо та пишемо потенційним клієнтам, зацікавлюємо їх, відправляємо комерційні пропозиції. Проводимо інші дії згідно підписаного пакету послуг.


filter_4

Домовляємося за відправку зразків,  

відправляємо або Ви відправляєте зразки,  проводимо дотаткові переговори, заключаємо контракт, по факту реалізації поставки запитуємо відгук від клієнта про співробітництво з нами і про роботу з Вашим продуктом. Продовжуємо роботу згідно наших домовленостей.  

public

Повага до світу

Ми дивимось на ринок Франції очима француза, ми поважаємо менталітет італійця, ми телефонуємо до Німеччини з німецького номеру та спілкуємось німецькою, ми працюємо з усіма країнами з повагою до їх особливостей.

card_travel

Управління проектами

Відбираємо лише ті продукти що мають реальний експортний потенціал (ціна, якість, та ін.).

Детально вивчаємо продукт.

Постійно на звязку з Вами для уточнення інформації.

security

Безпека

Не використовуємо заборонених прийомів. Надаємо право на інкогніто для кожного клієнта.

access_time

Час на результат

Мінімальний термін дії контракту не може складати менше як три місяці.

Ми гарантуємо результат в перші місяці роботи

КЛІЄНТИ ПРО НАС

Замовили страртовий пакет послуг, вже маємо нових клієнтів, вражають можливості даного сервісу та професіоналізм спеціалістів. Бажаємо успіхів сервісу ua-export.eu
Відкрили під наші потреби підприємство, користуємося їх складом. Через відділ продажу постійно отримуємо нові замовлення. Будемо працювати і надалі.
Знайшли для нас дистрибюторів в Прибалтиці, зараз приймаємо участь на виставці в Празі. Для себе вирішили працювати  виключно на аутсорсі, маємо результат від цілого відділу за платню  двох спеціалістів нашого офісу.